ZAPRAWIARKA NOROGARD R534

WYDAJNA

solidna konstrukcja

łatwa do czyszczenia

Opis maszyny

Zaprawiarka porcjowa dla małych zakładów nasiennych. Średnich rozmiarów zaprawiarka porcjowa dla zaprawiania mniejszych partii nasion o wydajności do 6 ton. Zaprawiarka porcjowa Norogard 534 jest idealnym wyborem do pracy w dużych laboratoriach jak i małych zakładach nasiennych .

Posiada system płynnej regulacji prędkości obrotowej wirnika, co umożliwia pełną kontrolę nad procesem zaprawiania. Wszystkie elementy mające kontakt z produktem i zaprawami wykonane są ze stali nierdzewnej, umożliwia to pracę maszyny nie tylko w przemyśle spożywczym, ale również np. w przemyśle farmaceutycznym.

Sterowanie

Średnich rozmiarów zaprawiarka porcjowa dla zaprawiania mniejszych partii nasion o wydajności do 6 ton. Zaprawiarka porcjowa Norogard 534 jest idealnym wyborem do pracy w dużych laboratoriach jak i małych zakładach nasiennych, gdzie wymagane są maszyny o nieskomplikowanej obsłudze, zapewniające wysoką jakość zaprawiania. Surowiec podawany jest do zaprawiarki poprzez lej zasypowy. Zaprawy, żele i inne preparaty dozowane są ręcznie lub automatycznie (w zależności od typu maszyny), poprzez system aplikacji do centralnego dysku rozrzutowego. Po zakończeniu zaprawiania, produkt kierowany jest do wylotu za pomocą ręcznej zasuwy obudowy stojana.

Dane techniczne

  

Cechy i korzyści

UNIWERSALNOŚĆ
Wszystkie maszyny mogą być używane do zaprawiania każdym rodzajem zaprawy wszelkich nasion o nawet najtrudniejszych kształtach.

DELIKATNOŚĆ
Nasiona z zaprawą łączone są za pomocą siły odśrodkowej, a nie jak w tradycyjnych zaprawiarkach poprzez łopatki mieszalnika, co umożliwia zaprawianie nawet najdelikatniejszych nasion.

CZYSTOŚĆ
Możliwość szybkiej zmiany receptur bez konieczności czyszczenia maszyny z zaprawianego materiału. Maszyna posiada łatwy dostęp do czyszczenia gładkich powierzchni wewnętrznych bębna miksującego.

YouTube

Zobacz również