TESTERY WILGOTNOŚCI ZBOŻA

Pomiar wilgotności ziarna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą testerów wilgotności Duńskiego producenta Supertech, którego jesteśmy przedstawicielem na Polskę od ponad 15 lat.

W ofercie marki Supertech znajdziemy aż sześć różnych wilgotnościomierzy. Uznane i zaufane modele SUPERPRO, FARMPRO, SUPERPOINT, FARMPOINT, idealny do pracy w terenie SUPERPRO COMBI i zupełną nowość model BIOPOINT. Testery wilgotności SUPERPRO i FARMPRO – to najbardziej godne zaufania testery wilgotności dla zbóż i nasion. Za pomocą śruby gniotąco-mielącej ziarno jest zmiażdżone i ściśnięte podczas jednej operacji, co wraz z automatyczną kompensacją temperatury daje bardzo dokładny wynik pomiaru wilgotności.

Nowa generacja
FARMPOINT i SUPERPOINT jest to nowa generacja cyfrowych testerów wilgotności które wykorzystują wysoką częstotliwość do pomiaru. Dodatkowo SUPERPOINT wyposażony jest w nakręcaną mocną sprężynę, która dociska próbkę do elementów pomiarowych. Wszystko to wraz z automatyczną kompensacją temperatury daje bardzo dokładne i wiarygodne wskazanie wilgotności.

SUPERPRO COMBI jest miernikiem wilgotności słomy i kiszonki i oferuje cyfrowy odczyt z dokładnością do jednego miejsca po przecinku, podświetlany wyświetlacz, plastikową obudowę, 50 centymetrowy metalowy próbnik z czujnikiem temperatury i wilgotności oraz automatyczne obliczanie średniej wartości. Dzięki temu urządzeniu możemy skontrolować czy przechowywana słoma czy siano nie zaczynają się psuć.

Dokładny pomiar
BIOPOINT to Tester, który doskonale nadaje się do przeprowadzania testów na drewnie (trocinach). Gwarantuje odczyt cyfrowy z dokładnością do 0,1 punktu procentowego. Urządzenie składa się z komory testowej i pokrętła ściskającego próbkę.

Testery Supertech poza zaawansowaną technologią i najwyższą jakością urządzenia oferują: solidną walizkę, wszystkie akcesoria potrzebne do natychmiastowego użytkowania, menu i  instrukcję obsługi w języku polskim. Wszystkie testery Supertech posiadają 2 letnią gwarancję, w trakcie której przy awarii wymienia się tester na nowy oraz 7 dniową gwarancję zwrotu towaru.