Wielofunkcyjne chwytaki, wiertnice i myjki

Wielofunkcyjne chwytaki, wiertnice i myjki – co łączy te urządzenia?  Oczywiście – firma Serafin Maszyny – czyli jedyny dystrybutor tych niezwykłych produktów w Polsce. Co jeszcze?  Używając tych maszyn wszystkie prace budowlane staną się dla Ciebie tańsze, mniej uciążliwe i mniej czasochłonne.

CHWYTAK HUNKLINGER NA HDS

Głazy, bloki, czy krawężniki – czyli galanteria betonowa o różnym kształcie i przeznaczeniu – wszystkie te, i wiele innych elementów można z łatwością przenosić przy pomocy dwuszczękowych chwytaków wielofunkcyjnych niemieckiej firmy Hunklinger. Chwytaki nie tylko pozwalają na precyzyjne manipulowanie przedmiotami, ale także ułatwiają prace załadowcze. Dużą zaletą chwytaków Hunkliger jest możliwość wymiany szczęk, dzięki czemu urządzenie może być wykorzystane do wielu zróżnicowanych zadań. Producent, oprócz standardowych szczęk gumowych oraz szczęk dystansowych oferuje szczęki palisadowe, zębate i ażurowe, które rozszerzają możliwości wykorzystania chwytaków.

WIERTNICA NA HDS

Na uniwersalność stawia również australijska firma DIGGA, która już od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji niezawodnych wiertnic montowanych na maszynach roboczych. W dzisiejszych czasach  wiertnica jest podstawowym wyposażeniem każdej maszyny budowlanej. Firma Digga oferuje wiertnice o różnych momentach obrotowych, przeznaczone do całej gamy maszyn wyposażonych w dodatkowe zasilanie hydrauliczne.

Myjka wysokociśnieniowa Dynaset

Myjki uliczne zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę  Dynaset są przeznaczone do konserwacji i utrzymywania czystości ulic. Myjki Dynaset składają się z rurki z dyszami do czyszczenia nawierzchni, pistoletu i serca urządzenia- pompy wysokiego ciśnienia. Niewątpliwą zaletą myjek Dynaset jest ich kompleksowość – zmieszczą się nawet w najwęższych zakamarkach. Strumienie wody pod wysokim ciśnieniem działają jak ostrza, spychając brud w pożądanym kierunku. Co ważne, dzięki wysokiemu ciśnieniu, zużycie wody pozostaje bardzo niskie – poniżej 1 l/m² przy ciśnieniu od 90 do 200 Bar.