Noro

Noro logo

NORO Gesellschaft für Rohrsysteme mbH – od ponad 25 lat jesteśmy Państwa partnerem w zakresie przewodów do transportu materiałów sypkich oraz systemów rozgałęzień

Historia
Historia naszego przedsiębiorstwa sięga roku 1983, kiedy to w Twistringen utworzona została firma MT Metallbau Twistringen GmbH z części przedsiębiorstwa z wieloletnimi tradycjami A.H.Meyer GmbH.
W roku 1987, po zakończonym sukcesem wejściu na rynek oraz stałemu rozwojowi firmy, założone zostało dodatkowo przedsiębiorstwo NORO Gesellschaft für Rohrsysteme mbH, jako spółka dystrybucyjna.
W roku 1997 oba przedsiębiorstwa połączyły się w jedną firmę NORO Gesellschaft für Rohrsysteme mbH.
W roku 2010 firma NORO została scertyfikowana przez DEKRA zgodnie z ISO 9001:2008.
W 2011 rozpoczęto prace budowlane związane z nowym budynkiem w Rehden.
W styczniu 2012 miała miejsce długo wyczekiwana przeprowadzka do nowej siedziby firmy, której oficjalne i uroczyste otwarcie odbyło się 2 marca 2012.

Paleta naszych produktów obejmuje standardowy asortyment rur, kształtek i systemów rozgałęzień, o przekrojach od 80 do 600 mm ze stali (powlekanej proszkowo lub ocynkowanej) oraz ze stali chromowo-niklowej, jak również elementy łączenia rur. Oprócz asortymentu katalogowego oferujemy naszym klientom również produkcję na specjalne zamówienie, dopasowaną do indywidualnych potrzeb.
Ważne etapy produkcji, jak powlekanie proszkowe, walcowanie, śrutowanie stali nierdzewnej itp. wykonujemy bezpośrednio w naszym zakładzie.

zobacz ofertę rur i kształtek Noro