baner_index_3

EFEKTYWNE WYBURZANIE

Dlaczego warto zainwestować w specjalistyczne urządzenia wyburzeniowe?
Dzięki nim zwiększysz efektywność pracy, oszczędzisz czas i zredukujesz poniesione koszty.
A przede wszystkim osiągniesz cel – zyskasz przewagę nad innymi firmami, które w swojej ofercie dysponują jedynie standardowym sprzętem.

Łyżka to za mało!!!

Rozbiórka, kruszenie i transport gruzu, cięcie blachy, segregacja i recykling materiałów, a także skuteczne pozbywanie się powstającego w trakcie prac pyłu.

Jesteś profesjonalistą

Jako profesjonalista, z pewnością wiesz również, że do wykonania wszystkich tych zadań nie wystarczy jedno, czy nawet dwa urządzenia.

OFERTA MASZYN

Jeśli stawiasz na profesjonalizm, zapoznaj się z naszą ofertą specjalistycznych urządzeń niezbędnych podczas prac wyburzeniowych.

serafin_line

DO KRUSZENIA I CIĘCIA METALU

Szczęka wyburzeniowa do koparki

Szczęki wyburzeniowe

Sekret wszechstronności szczęk wyburzeniowych Trevi Benne tkwi w starannie zaplanowanej konstrukcji – nasze szczęki posiadają wymienne ostrza zarówno w tnącej, jak i w kruszącej szczęce. Obrót szczęką wyburzeniową odbywa się przy pomocy hydraulicznego rotatora i jest sterowany bezpośrednio z kabiny operatora.

zobacz wszystkie modele
serafin_line

WIELOFUNKCYJNY / IDEALNY W POMIESZCZENIACH

Robot do wyburzania

ROBOT WYBURZENIOWY

Avant Robot 185 posiada kompaktową konstrukcję bez uszczerbku na skuteczności i zasięgu,a jego unikalna konstrukcja i geometria wysięgnika pozwala na uniwersalne użytkowanie. Robot wyposażony w maszt teleskopowy o maksymalnym pionowym zasięgu 5,5m oraz poziomym 4,5 m.

zobacz AVANT 185
serafin_line

LPG / NISKA EMISJA SPALIN

Avant z młotem wyburzeniowym

AVANT 525 LPG

Avant 525LPG jest idealny do prac rozbiórkowych, remontowych i innych gdzie pracuje się w pomieszczeniach zamkniętych. Avant 525LPG stosuje się tam gdzie nie można stosować maszyn z silnikem Diesla lub bęzynowm. Na przykład, Avant 525LPG z młota jest bardzo wydajne połączenie w wewnętrznych prac rozbiórkowych.

Zastosowany silnik Kubota 23 KM, 3 cylindra, chłodzony wodą silnik LPG jest zamontowany na ramie Avant 520, butla gazowa jest usytuowana z tyłu w górnej części pokrywy silnika. Mocowanie butli gazu jest składane i nie przeszkadza podczas serwisowania maszyny.

AVANT 525 LPG

Narzędzia

zobacz młot wyburzeniowy wszystkie narzedzia
serafin_line

RECYKLING TO OSZCZĘDNOŚĆ DLA CIEBIE

Magnesy do prac wyburzeniowych

Magnes do złomu

Magnesy hydrauliczne z serii HMAG posiadają wbudowany hydrauliczny generator magnetyczny, więc wymagają jedynie połączenia hydraulicznego. Włączanie i wyłączanie odbywa się za pomocą hydrauliki maszyny roboczej. Magnes hydrauliczny HMAG to urządzenie niezastąpione przy pracach wyburzeniowych, rozbiórkach i na złomowiskach. Z magnesem hydraulicznym odzyskiwanie prętów zbrojeniowych, sortowanie i recykling złomu nigdy nie były tak łatwe.

HMAG możemy zainstalować na maszynach wyburzeniowych, rozdrabniarkach, koparkach, chwytakach, ciężarówkach czy żurawiach. HMAG wyposażony został w automatyczne zawory przepływu i ciśnienia oleju. Dzięki funkcji szybkiego rozmagnesowywania podczas pracy jest kontrolowane upuszczenie materiału. Ponadto HMAG charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją i kompatybilnością z wieloma maszynami ,co sprawia, że jest to sprzęt doskonały do wynajmu. Magnesy hydrauliczne posiadają wbudowany hydrauliczny generator magnetyczny, więc wymagają jedynie połączenia hydraulicznego. Włączanie i wyłączanie odbywa się za pomocą hydrauliki maszyny roboczej.

zobacz ofertę magnesów Dynaset
serafin_line

WYKORZYSTAJ PONOWNIE KRUSZYWO

Łyżki przesiewające do gruzu

Łyżka przesiewająca

Łyżka przesiewająca to sprzęt niezbędny nie tylko przy zadaniach takich jak separowanie kamieni z wszelkich cieków wodnych, selekcja materiałów podczas prac rozbiórkowych czy rekultywacja gleb z dużą zawartością kamieni. To również narzędzie bardzo przydatne podczas prac porządkowych na plażach, przy separacji odpadów organicznych; na składowiskach odpadów czy podczas posadowienia rur kanalizacyjnych.

zobacz ofertę łyżek
serafin_line

CZYSTOŚĆ TO BEZPIECZEŃSTWO PRACY

System tłumienia pyłu

Efektem ubocznym prac budowlanych często jest powstawanie pyłu i kurzu. Kurz i pył zagraża zdrowiu pracowników nie tylko podczas wdychania. Ogranicza również widoczność- co w dużym stopniu przyczynia się do zmniejszenia bezpieczeństwa na miejscu pracy.

System HPW DUST został stworzony w celu efektywnego tłumienia pyłu wytworzonego podczas pracy w kamieniołomach, na terenach rozbiórki, w magazynach czy podczas recyklingu oraz gospodarowania odpadami. System może być montowany do koparek ze szczękami lub nożycami wyburzeniowymi, ładowarek, kruszarek, wiertnic czy chwytaków. System do tłumienia pyłu wytwarza wodę pod wysokim ciśnieniem, która rozpylana na obszar roboczy wiąże się z cząsteczkami kurzu ograniczając tym samym pylenie. System posiada dwa ustawienia zużycia wody- co pozwala idealnie dostosować urządzenie do ilości pyłu w powietrzu.

Tłumienie pyłu przy pomocy narzędzia wiąże się z niskimi kosztami- zużycie wody pozostaje niewielkie dzięki zastosowaniu dwóch dysz wodnych zamontowanych przy narzędziu wyburzeniowym. Dysze skierowane są bezpośrednio na obszar roboczy, co eliminuje problem zalania okolicy brudną wodą.

Na standardową ofertę systemu HPW DUST składa się pompa HPW, hydrauliczny zawór priorytetowy, dysze tłumienia kurzu oraz  pistolety myjące z wężami ciśnieniowymi o długości 10 metrów.

System tłumienia pyłu przy wyburzaniu
serafin_line

ENERGIA ELEKTRYCZNA W KOPARCE

Generatory do koparek

Generatory do koparek

Energia elektryczna dostępna w każdych okolicznościach to jeden z warunków pomyślnej realizacji pracy na budowie. Hydrauliczny generator HG wyprodukowany przez firmę Dynaset z dużą wydajnością wykorzystuje moc hydrauliki maszyny na której jest zainstalowany i przekształca ją w energię elektryczną.

Generator gwarantuje dostęp do energii niezależnie od miejsca i czasu. Może być bezpiecznie montowany na dowolnym urządzeniu z systemem hydraulicznym. W porównaniu do generatorów napędzanych silnikiem spalinowym o takiej samej wydajności, generatory hydrauliczne są o połowę mniejsze i lżejsze. Generator HG, mimo kompaktowych rozmiarów bez problemu napędza nawet duży silnik elektryczny.

Co szczególnie istotne – w przeciwieństwie do agregatów prądotwórczych starej daty, generator HG wytwarza energię elektryczną w dowolnym momencie pracy. To sprawia, że ​​ zarządzanie energią jest bardzo oszczędne. Automatyczny zawór prędkości utrzymuje stały prąd w każdych warunkach.
Łatwa obsługa urządzenia i opcja tłumienia wibracji zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy.

zobacz ofertę generatorów

Zadzwoń i zapytaj

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą handlowym.
tel. 12 43 44 107
kom. 602 220 276
e-mail: michal.sienko@serafin-maszyny.com

Ostatnie wpisy na naszym blogu o tematyce wyburzania

 • Łyżka to za mało

  Maszyny i narzędzia do efektywnego wyburzania

  Łyżka to za mało!!! Prowadzisz firmę zajmującą się wyburzaniem oraz rozbiórką i zastanawiasz się jak zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy? Magnes hydrauliczny HMAG, robot wyburzeniowy Avant, uniwersalne szczęki Trevi Benne – brzmi zachęcająco, ale nie wahasz się, czy na pewno to sprzęt stworzony dla Twojej firmy? Niniejszym artykułem postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości!…
 • Magnes - usuwanie torowiska

  Magnes H MAG – urządzenie niezastąpione przy rozbiórce torowisk.

  Magnes H MAG- urządzenie niezastąpione przy rozbiórce torowisk. Magnes HMAG został stworzony do skutecznego oczyszczenie terenu z metalowych elementów. Jak szybko i precyzyjnie urządzenie wykonuje swoje zadanie? Wystarczy zapoznać się z materiałem filmowym. Łatwo wyobrazić sobie tę samą prace wykonywaną ręcznie – kilku pracowników wybierających drobne metalowe elementy z trawy… Nie sposób określić ile czasu…
 • Szczęki wyburzeniowe TREVI BENNE

  Szczęki wyburzeniowe TREVI BENNE, metoda na szybkie wyburzanie.

  Szukasz skutecznego i szybkiego sposobu na przygotowanie terenu do budowy? Przeraża się perspektywa rozbiórki budynku? A może po prostu szukasz sposobu na to by prace wyburzeniowe stały się szybsze, lżejsze i tańsze? Rozwiązaniem na to są szczęki wyburzeniowe Trevi Benne dystrybuowane przez Serafin Maszyny! Z Trevi Benne bezpiecznie, oszczędnie i profesjonalnie nie tylko wyburzysz betonowe…
zobacz więcej wpisów…