Oferta włoskiego producenta maszyn ogrodniczych R2 obejmuje uniwersalne narzędzia, które mogą być zainstalowane w różnego rodzaju pojazdach – ciągnikach jednoosiowych, ładowarkach wielofunkcyjnych oraz traktorach ogrodniczych.

Produkty te cieszą się dużą popularnością i są wykorzystywane na całym świecie, zarówno przez klientów detalicznych, jak i producentów różnego rodzaju maszyn, dla których maszyny R2 są nieodłącznym elementem oferty.

– – –
W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie dobrać urządzenia, które spełnią Państwa wymagania i pozwolą cieszyć się
niezawodnością i wysokim komfortem pracy podczas codziennego użytkowania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dla ciągników jednoosiowych
Proponujemy Państwu glebogryzarki separacyjne, siewniki mechaniczne oraz brony wirnikowe i poziomujące, które są kompatybilne z ciągnikami jednoosiowymi Grillo, znajdującymi się w naszej ofercie.


Dla ładowarek wielofunkcyjnych
Dla miniładowarek dedykowane są brony wirnikowe MTZ HI i glebogryzarki separacyjne TST HI w wariantach hydraulicznych, które współpracują między innymi z ładowarkami Avant.

Dla traktorów ogrodniczych
Dla różnego rodzaju ciągników ogrodniczych oferujemy brony wirnikowe MTZ i FL, siewniki mechaniczne, glebogryzarki separacyjne TST oraz maszyny do regeneracji trawników Moster.


Samojezdne maszyny ogrodnicze
Siewnik samojezdny GARDEN jest doskonałym urządzeniem dla firm usługowych zajmujących się profesjonalnie zakładaniem trawników, które cenią sobie niezawodność i wydajność.

YouTube

Zobacz maszyny R2 w pracy z różnymi nośnikami.

Zadzwoń i zapytaj

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą handlowym.
Adrian Kubiński
tel. 12 43 44 108
kom. 539 99 77 55
e-mail: adrian.kubinski@serafin-maszyny.com

przedłuż gwarancję na produkty R2 do 4 lat.

Ostatnie wpisy na naszym blogu o tematyce maszyn R2

 • TSW 2017

  TSW 2017 – udane rozpoczęcie sezonu

  Środek stycznia to dla każdego szanującego się ogrodnika, sadownika i szkółkarza doskonała okazja do przygotowania się na nadchodzący sezon. Prace w polu i ogrodzie jeszcze nie ruszyły – dobrze jest więc zastanowić się co czeka nas w tym roku. Własnie w tym celu udaliśmy się na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, a każdy kto szukał doskonałego sprzętu…
 • Glebogryzarka do zakładania ogrodów

  Glebogryzarka separacyjna Condor w Twoim ogrodzie.

  Pracujesz w branży ogrodniczej i szukasz wytrzymałej, zwrotnej i mobilnej maszyny do przygotowania gruntu pod wysiew? Zależy Ci na tym, aby oszczędzić czas i siły maszyną samojezdną, która jest niezawodna podczas zakładania ogrodów? Chciałbyś podczas jednego przejazdu pozbyć się kamieni, brył oraz darni i zakryć je warstwą dobrze przekopanej ziemi? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – stworzyliśmy…
 • glebogryzarka_R2_2

  Glebogryzarka separacyjna R2 z ładowarką Avant

  Glebogryzarka separacyjna R2 to idealne urządzenie, które w rękach operatora za jednym przejazdem przygotuje glebę do wysiewu. Glebogryzarki separacyjne R2 pracują w najtrudniejszych terenach, tam gdzie inny sprzęt nie daje sobie rady. Znakomicie sprawdzają się przy zakładaniu ogrodów i terenów zieleni. Masa własna glebogryzarek R2 jest dużo cięższa od tradycyjnych glebogryzarek co wpływa pozytywnie na…

 

zobacz więcej wpisów…