Doskonałe kosiarki z zasobnikiem.

Kosiarka Grillo FD 450 to rozbudowana wersja modelu FD 280. Napęd hydrostatyczny, agregat tnący umieszczony z przodu maszyny, blokada dyferencjału, zasobnik do trawy o pojemności 450 litrów, wysoka wydajność i jakość koszenia – to tylko niektóre z zalet tego modelu. Innowacyjny system tnący „Grillo Overblow” znacznie podwyższa możliwości maszyny w zakresie koszenia i zbierania trawy, nawet przy wysokiej wilgotności.

zobacz kosiarkę Grillo FD 450

KOSIARKI GRILLO

Firmowym znakiem Grillo są kosiarki samojezdne i karczownice, w których produkcji specjalizują się od dziesięcioleci, dzięki czemu to właśnie włoski producent narzuca standardy na rynku maszyn ogrodniczych i posiada unikalną technologię. Pojazdy te dzielą się na kilka typów – z zasobnikami i bez oraz z różnymi trybami pracy (zbieranie trawy, boczny / tylny wyrzut, mulczowanie) – dzięki czemu maszyny mogą zostać dopasowane dokładnie do potrzeb klienta. Oferta obejmuje kosiarki przeznaczone zarówno dla użytku przydomowego jak i dla przedsiębiorstw komunalnych.

Kosiarki samojezdne bez zasobnika

Uniwersalne kosiarki z serii MD służące do utrzymania terenów zielonych. Posiadają wydajne jednostki napędowe oraz dwa tryby pracy – wyrzut boczny oraz mulczowanie. Doskonałe pojazdy do komfortowej pielęgnacji terenów zielonych.


Kosiarka Grillo MD 13
Wydajna kosiarka bez zasobnika, z funkcją mulczowania i bocznego wyrzutu oraz szerokością koszenia 83 cm.

Kosiarka Grillo MD 18
Mocniejsza wersja modelu MD 13 – wyposażona w 15,2-konny silnik i blokadę dyferencjału.

Kosiarka Grillo MD 22
Najwydajniejsza kosiarka z serii MD, posiada 18-konny silnik, blokadę dyferencjału i szerokość koszenia 110 cm.

Kosiarki samojezdne z zasobnikiem

Kosiarki z serii FD są flagowym produktem włoskiego producenta. Posiadają między innymi agregaty tnące z przodu pojazdu, pojemne kosze oraz unikaną technologię transportu trawy do zasobnika. Poniżej znajdują się trzy modele, które doskonale spisują zarówno w przydomowym użytku jak i przy bardziej wymagających pracach.


Kosiarka Grillo FD 220 R
Kompaktowe i bardzo zwrotne urządzenie do przydomowej pielęgnacji trawnika. Doskonała kosiarka dla każdego.

Kosiarka Grillo FD 280
Uniwersalna kosiarka z pojemniejszym zasobnikiem, blokadą dyferencjału i większym agregatem tnącym.

Kosiarka Grillo FD 450
18-konny silnik, 450-litrowy kosz, hydrauliczny wysięgnik do opróżniania zasobnika – to tylko niektóre atuty FD 450.

Kosiarki komunalne

Na linie profesjonalnych kosiarek komunalnych z napędem hydrostatycznym Grillo składają się 4 modele – dwa z nich występują w wersji z plandekami transportowymi, dwa kolejne w wariancie z bardzo pojemnymi zasobnikami z hydraulicznym opróżnianiem. Wszystkie pojazdy z tej serii posiadają mocne silniki diesla, napęd na 4 koła oraz potężne agregaty tnące od 132 do 160 cm i charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością (powyżej 12000 m2/h).


Kosiarka Grillo FM 13.09 4WD
Odmiana modelu FD 13.09 z tym samym silnikiem diesla, agregatem tnącym 160 cm i plandeką transportową.

Kosiarka Grillo FD 13.09 4WD
31-konna profesjonalna kosiarka ze 132-centymetrowym systemem koszącym i pojemnym zasobnikiem z wysięgnikiem.

Kosiarka Grillo FM 2200 4WD
Potężna kosiarka komunalna, wyposażona w 44-konny silnik Yanmar, wałek odbioru mocy i plandekę transportową.

Kosiarka Grillo FD 2200 4WD
Najbardziej zaawansowana technologicznie kosiarka komunalna z potężnym silnikiem i ogromnym hydraulicznym zasobnikiem.

Kosiarka z zerowym promieniem skrętu

Kosiarka Grillo FX 27
Jedyna w ofercie kosiarka hydrostatyczna z zerowym promieniem skrętu, charakteryzująca się bardzo dużą wydajnością, zwrotnością i wysokim komfortem pracy.
GRILLO FX_27
grillo FX27

Zadzwoń i zapytaj

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą handlowym.
tel. 12 43 44 108
kom. 539 99 77 55
e-mail: adrian.kubinski@serafin-maszyny.com

Ostatnie wpisy na naszym blogu o tematyce kosiarek / karczownic 

 • FD2200 Największa kosiarka na rynku

  Grillo FD 2200 4WD – najpotężniejsza kosiarka na rynku

  POZNAJ MODEL FD 2200 4WD! Grillo FD 2200 to jedna z najpotężniejszych kosiarek samojezdnych na rynku, która cechuje się najwyższą jakością wykonania i doskonałymi parametrami technicznymi. Urządzenie to posiada napęd hydrostatyczny na wszystkie koła oraz cechuje się dużą zwrotnością – promień skrętu wynosi zaledwie 62 cm. Optymalna widoczność podczas jazdy i kompaktowe wymiary przekładają się…
 • Pług wirnikowy do odśnieżania podjazdów

  Odśnieżarki spalinowe Grillo na zimę

  Odśnieżarki spalinowe stają się coraz bardziej popularne, a ich wybór jest bardzo duży. Jednym z głównych kryteriów wyboru powinna być wielkość odśnieżanej powierzchni. Dodatkowym atutem w przypadku tego typu urządzeń jest możliwość podpięcia alternatywnych akcesoriów, które umożliwią pracę przez cały rok, bez potrzeby kupowania kolejnych maszyn. Odśnieżarki powyżej 8 KM W nomenklaturze technicznej jako duże…
 • Targi zieleń to życie

  Co nowego u Grillo ? Sprawdź odwiedzając nasze stoisko na targach „Zieleń to życie”

  Twoja firma zajmuje się usługami ogrodniczymi lub projektowaniem krajobrazu? Oferuje usługi komunalne? A może pielęgnacja Twojej własnej działki czy ogrodu to po prostu Twoja pasja? Lub wręcz przeciwnie – nie jesteś wielkim amatorem prac ogrodniczych, ale poszukujesz solidnej kosiarki do utrzymania trawnika przed domem? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „tak”, w dniach…

zobacz więcej wpisów…