CIĄGNIKI JEDNOOSIOWE GRILLO

Na serię ciągników jednoosiowych składa się 10 modeli, które różnią się od siebie mocą silnika i dostępnymi akcesoriami. Najmniejsze posiadają 5-konne silniki, zaś najpotężniejsze wyposażone są w 12-konne jednostki napędowe (zarówno benzynowe jak i diesle). Poszczególne podstrony zawierają dane techniczne, zdjęcia, filmiki z pracy pojazdów oraz wykaz dodatkowych przyrządów, które znajdują się w sekcji „Akcesoria do ciągników”.

G45
Ciągnik jednoosiowy Grillo G 45
Najmniejszy z oferowanych ciągników, przeznaczony do prac przydomowych. Glebogryzarka posiada rotory działające w przeciwną stronę do kierunku jazdy.

Ciągnik jednoosiowy Grillo G 52
Pierwszy z ciągników, który oferuje możliwość dołączenia dodatkowych akcesoriów takich jak kosiarki, lemiesz do odśnieżania czy szczotka do zamiatania.

Ciągnik jednoosiowy Grillo G 55
Najmniejszy ciągnik przeznaczony do użytku komercyjnego. Posiada 4-biegową skrzynię oraz możliwość montażu większej ilości akcesoriów.

Ciągnik jednoosiowy Grillo G 84
Podstawowy ciągnik, który wyposażony jest standardowo w 5,5-konny silnik Honda, glebogryzarkę 58 cm i koła z felgami stałymi.

Ciągnik jednoosiowy Grillo G 85
Wydajny i solidny ciągnik jednoosiowy przeznaczony do użytku profesjonalnego. Dzięki szerokiej gamie kompatybilnych akcesoriów spełni wymagania pasjonatów zieleni.

Ciągnik jednoosiowy Grillo G 85d
„Starszy” brat modelu G 85, który wyposażony jest dodatkowo w blokadę mechanizmu różnicowego, która może okazać się bardzo pomocna podczas pracy na trudnym terenie.

Ciągnik jednoosiowy Grillo G 107d
Bardzo wydajny ciągnik, który – oprócz blokady dyferencjału – posiada bardzo szeroką gamę dodatkowych modułów, między innymi bronę wirnikową oraz kosiarki.

Ciągnik jednoosiowy Grillo G 108
Nowy model, który – razem z G 110 – tworzy linię bogato wyposażonych ciągników, przeznaczonych do profesjonalnego użytku.

Ciągnik jednoosiowy Grillo G 110
Potężne urządzenie wyposażone standardowo w mocniejsze od poprzednika silniki Honda i Lombardini z szerokim zakresem dodatkowych modułów.

Ciągnik jednoosiowy Grillo G 131
Najpotężniejszy z wszystkich ciągników jednoosiowych Grillo. Posiada 12-konny silnik Diesla, który współpracuje z wszystkimi akcesoriami (w tym z narzędziami rolniczymi R2).

Akcesoria do ciągników
Sprawdź jak możesz rozbudować swój ciągnik! Lista zawiera wykaz akcesoriów przypisanych do poszczególnych modeli.

Nowy formularz – już teraz skonfiguruj swój własny ciągniczek!
Wybierz odpowiedni model dla swoich potrzeb i niezbędne akcesoria do pracy, a otrzymasz kompleksową wycenę.

form_grillo

YouTube

Ciągnik Grillo to wielofunkcyjne narzędzie na każdą porę roku.

Zadzwoń i zapytaj

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą handlowym.
tel. 12 43 44 108
kom. 539 99 77 55
e-mail: adrian.kubinski@serafin-maszyny.com

przedłuż gwarancję na produkty Grillo do 4 lat.

Ostatnie wpisy na naszym blogu o tematyce marki Grillo

 • Dni otwarte 2017

  Dni Otwarte w Serafin Maszyny 1-2 czerwca 2017

  Staranne przygotowania, tłumy gości i godziny pokazów – tak w skrócie opisać można Drzwi Otwarte firmy Serafin. W tym roku zdecydowaliśmy się na aż dwa dni atrakcji, przyjezdni odwiedzać nas mogli 1 i 2 czerwca. Już od samego rana na gości odwiedzających siedzibę naszej firmy czekały pokazy maszyn ogrodowych i budowlanych. Wysoka trawa nam nie…
 • TSW 2017

  TSW 2017 – udane rozpoczęcie sezonu

  Środek stycznia to dla każdego szanującego się ogrodnika, sadownika i szkółkarza doskonała okazja do przygotowania się na nadchodzący sezon. Prace w polu i ogrodzie jeszcze nie ruszyły – dobrze jest więc zastanowić się co czeka nas w tym roku. Własnie w tym celu udaliśmy się na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, a każdy kto szukał doskonałego sprzętu…
 • Dzień Otwarty w Serafin Maszyny 2016

  Dzień Otwarty w Serafin Maszyny – II edycja

  Testowanie pełną parą Wyobraźcie sobie cały dzień wypełniony koszeniem, zamiataniem, transportowaniem materiałów oraz szeregiem innych prac ogrodowych, gospodarczych, komunalnych i budowlanych… Wszystko to wykonane bez wysiłku, z zastosowaniem nowoczesnych, profesjonalnych maszyn… Właśnie tak w skrócie opisać można Dzień Otwarty w Serafin Maszyny, który odbył się 3 czerwca na terenie naszej firmy w Przybysławicach. W tym…

zobacz więcej wpisów…