DLACZEGO KOPARKA ŁAŃCUCHOWA SIĘ OPŁACA ?

Przewaga koparki łańcuchowej nad łyżką!

SZYBKOŚĆ

Koparka łańcuchowa tnie glebę od 3 do 4 razy szybciej niż standardowa łyżka, ponieważ działa w jednym, ciągłym ruchu. Ziemia jest odprowadzana za pomocą jednego lub dwóch ślimaków na boki wykopu, dzięki czemu łatwiej go zasypać.

WYDAJNOŚĆ

W odróżnieniu od standardowych koparek, które zbrylają ziemię, urobek pozostawiony przez koparki jest rozdrobniony. Znacznie ułatwia to zasypanie wykopanego rowu. Ponadto pozwala na zachowanie porządku podczas pracy.

DOKŁADNOŚĆ

Wykop wykonany koparką łańcuchową jest dokładny i równy. Urządzenie pozwala na zachowanie precyzji oraz utrzymanie pożądanej głębokości. Koparka łańcuchowa tnie węziej niż łyżka. Skrobak oczyszcza dno wykopu pod układanie rur lub kabli.

EKONOMIA

Koparka łańcuchowa to oszczędność pieniędzy i czasu! Po pierwsze, koparka łańcuchowa działa szybko. Po drugie precyzja wykopu sprawia, że łatwiej zasypać rów. W dodatku ceny narzędzi są atrakcyjne i bardzo szybko się zwracają.

Koparki łańcuchowe dla maszyn budowlanych

Koparki łańcuchowe zapewniają szybkie i precyzyjne wykonanie wąskich wykopów. Podłączone są, jako osprzęt zewnętrzny do maszyn budowlanych. Dedykowane w szczególności do maszyn posiadających napęd hydrostatyczny, takich jak: ładowarki, ładowarki teleskopowe, ładowarki typu Skid Steer oraz koparki.

Koparki łańcuchowe dla maszyn rolniczych

Koparki AFT to sprzęt ceniony w całej Europie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów maszyny te są niezwykle wytrzymałe i imponująco wydajne – pozwalają na wykonanie nawet 300 m wykopu o głębokości 1,6 m w godzinę. To wszystko, w połączeniu z łatwą obsługą i prostym montażem, zjednało sympatię, przede wszystkim Belgów i Holendrów, dla których odpowiednie drenowanie jest gwarancją sukcesu w rolnictwie.

Akcesoria wymienne

Zapewniamy stały dostęp do akcesoriów wymiennych marki Digga i AFT.

Łańcuchy DIGGA
3 modele łańcuchów Digga do różnej gleby

YouTube

Zobacz nasze koparki łańcuchowe w akcji.

Zadzwoń i zapytaj

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą handlowym.
tel. 12 43 44 107
kom. 602 220 276
e-mail: michal.sienko@serafin-maszyny.com

Ostatnie wpisy na naszym blogu o tematyce koparek łańcuchowych

 • koparka_lancuchowa_digga

  KOLEJNY MOCNY WYKOP KOPARKĄ ŁAŃCUCHOWĄ DIGGA

  WYKOP LINIOWY – POZIOM HARD Jak nie raz udało się nam przekonać podczas pokazów czy realizacji, koparki łańcuchowe Digga radzą sobie doskonale w różnych warunkach, jednak ostatni pokaz ustawiony był na poziom „hard”.   Tym razem łaskawa okazała się tylko pogoda,  gdyż ziemia śląska przywitała nas bardzo skalistym gruntem.   Koparka łańcuchowa Bigfoot 900, wyposażona w…
 • koparka łańcuchowa Digga podczas wykopu

  NAJLEPSZY GRUNT TO ZAUFANIE

  Pan Benedykt, właściciel firmy świadczącej usługi budowlane, nasze urządzenia kupuje „na raty”. Zaufał nam już 4 razy! Jego firma zajmuje się głównie budową chodników i parkingów. Obecnie w Olkuszu pracuje nad układaniem krawężników na niewielkim osiedlu domków jednorodzinnych. Deszczowy dzień, pogoda pod psem, ale przecież nie jesteśmy z cukru, a już na pewno nie nasze…
 • AVANT z koparką łańcuchową podczas pracy

  AUTOSTRADA INTERNETOWA

  Setki kilometrów sieci światłowodowych? To nie lada wyzwanie dla każdej maszyny. A dla AVANTa? To kolejne zadanie do wykonania. Pod koniec maja rozpoczęto budowę Dolnośląskiej Sieci Szerokopasmowej, która ma zapewnić dostęp do szybkiego Internetu w całym województwie! Inwestycja obejmuje ponad 1500 km kabli światłowodowych i będzie realizowana przez następne 1,5 roku. Nie ma wątpliwości, że…

zobacz więcej wpisów…