MAŁE MASZYNY NA WIELKICH TARGACH – AGRO SHOW 2013

Nieubłaganie, dużymi krokami zbliża się Agro Show, czyli największe targi rolnicze w Polsce.  Pomiędzy 20, a 23 września Bednary wypełnią po brzegi maszyny rolnicze, a wśród nich cała oferta nowości.

Czy będzie tam AVANT? Oczywiście, że tak! Zielone mini ładowarki to przecież doskonały pomocnik w gospodarstwie. Ułatwiają transport ciężkich materiałów, pozwalają na wygodne i szybkie przenoszenie balotów czy big bagów, z powodzeniem mogą również zostać wykorzystane do karmienia zwierząt czy czyszczenia budynków gospodarczych. Jedna maszyna, a tyle możliwości! To z pewnością trzeba zobaczyć.

Tym bardziej, że w tym roku AVANT szykuje dla odwiedzających sporo atrakcji. Będzie można zobaczyć maszyny podczas pracy. Ponadto przygotowujemy symulację ciasnego pomieszczenia, by przekonać wszystkich odwiedzjących, że fińskie mini ładowarki, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i przegubowej konstrukcji, mieszczą się tam, gdzie inne maszyny nie mają szans.

I wreszcie nowość – R28! R jak rewolucja w rolnictwie. Tego jeszcze nie było. AVANT stworzył mini ładowarkę przeznaczoną specjalnie dla tych, którzy są przyzwyczajeni do operowania maszyną siedząc na jej tylnej części. Jest wprost idealna do prac w stadninach i budynkach inwentarskich. Premierowe wystąpienie R28 dokona się właśnie na tegorocznym Agro Show.

Nie pozostaje nic więcej niż tylko powiedzieć: ZAPRASZAMY!

Sektor D, stoisko 294

AVANT  R28 W GOSPODAERSTWIEROLNYM

AVANT R28 W GOSPODAERSTWIE ROLNYM

AVANT  R28 W GOSPODAERSTWIEROLNYM

AVANT R28 W GOSPODAERSTWIE ROLNYM