Japa

Japa historia    LOGO JAPA

Firma Laitilan Rautarakenne OY rozpoczęła swą działalność w 1977 roku od produkcji maszyn rolniczych oraz sprzętu do pomocniczych prac w leśnych. Na dzień dzisiejszy jej produkty oznaczone są znakiem pod nazwą Japa.

Jej głównym produktem są kombajny do drewna kominkowego oraz akcesoria spokrewnione z nimi. Firma ta produkuje także chwytaki do bal oraz posypywacze piasku o różnych rozmiarach.

Yrityksen historiaHistorię Firmy Laitilan Rautarakenne w 1977 roku rozpoczeło dwóch braci, Jari and Jarmo Paavola. Podstawową ideą firmy była produkcja sprzętu ułatwiającego prace rolnicze i leśne.
Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo należy do Grupy Terra Patris a cała produkcja odbywa się na obszarze Laitila w Finlandii.

Sprzedażą produktów troszczy się sieć dilerska, rozmieszczona w całej Europie i nie tylko. Przedsiębiorstwo eksportuje około 75% swoich produktów.
W Polsce Dystrybucją zajmuje się firma Serafin P.U.H, która jest odpowiedzialna za obsługę klientów indywidualnych jak i za rozbudowę polskiej sieci dilerskiej.

oferta maszyn Japa