Glebogryzarka separacyjna Condor w Twoim ogrodzie.

Pracujesz w branży ogrodniczej i szukasz wytrzymałej, zwrotnej i mobilnej maszyny do przygotowania gruntu pod wysiew?

Zależy Ci na tym, aby oszczędzić czas i siły maszyną samojezdną, która jest niezawodna podczas zakładania ogrodów? Chciałbyś podczas jednego przejazdu pozbyć się kamieni, brył oraz darni i zakryć je warstwą dobrze przekopanej ziemi?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – stworzyliśmy pakiet promocyjny, w którego skład wchodzi ciągnik jednoosiowy Grillo G 110 wraz z glebogryzarką separacyjną Condor 62 light.

CONDORCiągnik jednoosiowy G 110 to jeden z najpotężniejszych ciągników jednoosiowych w całej serii Grillo. Urządzenie to jest najpopularniejszym traktorem jednoosiowym w naszej ofercie i oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do oferowanych możliwości. Niezależnie od wariantu napędowego, który wybierzesz (silnik benzynowy Honda 11,7 KM lub Diesel Lombardini 11 KM) maszyna dysponuje 6-biegową skrzynią (trzy biegi do przodu, trzy do tyłu).

Urządzenie jest wyposażone dodatkowo w blokadę mechanizmu różnicowego, ręczne hamulce na oba koła, regulowaną kierownicę z systemem antywibracyjnym oraz obracany układ sterowania, dzięki czemu istnieje możliwość adaptacji akcesoriów czołowych, takich jak kosiarki czy lemiesze. Proponowana przez nas w tej konfiguracji glebogryzarka separacyjna Condor 62 light jest tylko jednym z wielu dostępnym akcesoriów – największa zaletą samego ciągniczka jest możliwość wyposażenia go w dodatkowy osprzęt – zaczynając od różnego rodzajów kosiarek, pługów, bron, a kończąc na szczotkach do zamiatania i odśnieżarkach wirnikowych.

Nieprzypadkowo w zestawie z tą wytrzymałą maszyną proponujemy Ci glebogryzarkę separacyjną Condor 62 light włoskiego producenta R2. Narzędzie to zostało zaprojektowana tak, aby można było wykorzystywać je podczas pracy w ograniczonych przestrzeniach. Maszyna ta cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania, trwałością oraz niezawodnością, co zostało docenione przez dziesiątki naszych klientów.

Zasada działania urządzenia – obojętnie czy jest glebogryzarka separacyjna do traktora, ładowarki czy do ciągnika jednoosiowego – jest taka sama: urządzenie precyzyjnie oddziela elementy, które nie mogą ulec rozdrobnieniu (kamienie, większe bryły) od drobniejszych frakcji gleby, które przykrywają stopniowo niepożądane elementy. Uzupełnieniem efektywności urządzenia jest wał ażurowy, który jest w podstawowym wyposażeniu każdej glebogryzarki separacyjnej i dodatkowo ugniata oraz wyrównuje przekopaną część gleby.

Wykorzystując przedstawiony powyżej zestaw narzędzi w krótkim czasie przygotujesz grunt pod wysiew nawet na najbardziej wymagającym terenie. Rozwiązanie to jest doskonałe dla firm ogrodniczych, które – pomimo, iż posiadają większe nośniki dla narzędzi – poszukują urządzenia zwrotnego, niedużego a jednocześnie bardzo efektywnego i niezawodnego.

Już teraz decydując się na zakup proponowanej przez konfiguracji otrzymasz od nas rabat -20% na całą konfigurację. Nie zwlekaj i dowiedz się więcej o szczegółach wyjątkowej promocji na zestaw Grillo + R2.

Oferta dotyczy także innych ciągników jednoosiowych, które mają możliwość adaptacji bron wirnikowych i glebogryzarek separacyjnych w innych rozmiarach.

• Wybierz tutaj specjalistyczne narzędzie ogrodnicze dla siebie
• Zobacz wszystkie maszyny Grillo