Dzień Otwarty w Serafin Maszyny – II edycja

Dzień Otwarty w Serafin Maszyny 2016

Testowanie maszyn AvantTestowanie pełną parą

Wyobraźcie sobie cały dzień wypełniony koszeniem, zamiataniem, transportowaniem materiałów oraz szeregiem innych prac ogrodowych, gospodarczych, komunalnych i budowlanych… Wszystko to wykonane bez wysiłku, z zastosowaniem nowoczesnych, profesjonalnych maszyn… Właśnie tak w skrócie opisać można Dzień Otwarty w Serafin Maszyny, który odbył się 3 czerwca na terenie naszej firmy w Przybysławicach. W tym roku po raz drugi postanowiliśmy dać naszym Klientom możliwość przetestowania najatrakcyjniejszych maszyn z naszej oferty oraz konsultacji z naszymi ekspertami.

AVANT w praktyce

Każdy planujący nabycie ładowarki Klient staje przed wyborem – którą maszynę wybrać? Mniejszą i bardziej zwrotną, czy większą o imponującej mocy? A może model pośredni, łączący w sobie cechy najmniejszych i największych urządzeń? Układając harmonogram zdarzenia, wzięliśmy te rozterki pod uwagę. Podczas naszej imprezy można było przetestować nie tylko wybrany modele ładowarek AVANT, ale również szereg najpopularniejszych przystawek.

siedziba firmy serafin Maszyny

Kosiarka kosiarce nierówna

Szczególnie atrakcyjnym punktem w programie okazało się testowanie dystrybuowanych przez nas kosiarek. Nasi goście do dyspozycji mieli ładowarki AVANT wyposażone w przystawki koszące oraz kosiarki włoskiego producenta Grillo. Miłośnicy idealnie wypielęgnowanego trawnika mogli przetestować kosiarki młotkowe, bijakowe i listwowe. Efekty naszych działań utrwaliliśmy na zdjęciach – jak widać, nasze urządzenia idealnie wykonują swoje zadanie.

Testowanie koparki łańcuchowej

Pielęgnacja i modyfikacja gruntu

Po dokładnym skoszeniu trawy przyszedł czas na spulchnienie i wyrównanie terenu. Była tez okazja do przetestowania możliwości koparki łańcuchowej AVANT, która precyzyjnie kopie wąskie rowy, bez naruszenia gruntu w obszarze pracy. W międzyczasie Klienci mieli także możliwość przetestowania glebogryzarek separacyjnych, które zostały zagregowane z ładowarką oraz ciągnikiem jednoosiowym Grillo. Wielu z naszych gości było zaskoczonych efektami pracy tego urządzenia, zwłaszcza podczas testowania traktorka jednoosiowego, który w kwestii skuteczności działania nie ustępował od większemu modelowi zamontowanemu na AVANCIE.

Transport materiałów i akcesoria budowlane

Nasze działania nie ograniczyły się jednak tylko do pielęgnacji i modyfikacji gruntu. Bezpośrednio przed budynkiem naszej firmy zainteresowani sprzętem budowlanym i rozbiórkowym goście sprawdzali możliwości asortymentu firm Dynaset, Leguan, Digga (oraz oczywiście uniwersalnej ładowarki AVANT wyposażonej w przystawki do transportu materiałów i prac budowlanych).

Myjka w akcji

Jednak i na tym nie poprzestaliśmy – zgodnie z naszymi przewidywaniami teren naszej firmy okazał się zbyt ograniczony do przetestowania wszystkich wybranych przez nas maszyn i przystawek. Postanowiliśmy więc naszą myjkę wysokociśnieniową AVANT przetestować na całej ulicy Widokowej!

 

Niezwykła atmosfera

Doskonale wiedzieliśmy, że taka ilość atrakcji wzbudzi apetyt, nie tylko ten na nasze maszyny… Dlatego podczas naszej imprezy nie mogło zabraknąć pysznych przekąsek. Na rodzinną atmosferę naszego spotkania miało wpływ to, że wielu z naszych gości przyprowadziło ze sobą pociechy. Dla dzieci pokaz naszych maszyn stanowiło nie lada atrakcję! Sami zastanawialiśmy się, kto bawił się lepiej – dzieci, czy ich zaabsorbowani możliwościami najnowszej technologii rodzice.

Do zobaczenia za rok!

Piątkowe spotkanie było dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania urządzeń i okazania wsparcia naszym Klientom. Cieszymy się przede wszystkim z tego, że mieliśmy możliwość kontaktu z ludźmi podzielającymi nasze zamiłowanie do maszyn! Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie. Bo to już pewne, że Dzień Otwarty w Serafin Maszyny stanie się w naszej firmie tradycją!