DIGGA

DIGGA POLSKA

Poznaj firmę DIGGA
Digga to największy w Australii producent i eksporter przekładni planetarnych oraz urządzeń do robót ziemnych. Ta prężnie rozwijająca się firma może pochwalić się ponadprzeciętną renomą w projektowaniu oraz wytwarzaniu swoich produktów. W miejscowości Brisbane w Australii Digga posiada zakład o powierzchni 12000m2, gdzie znajduje się również centrum poszerzania wiedzy o rozwiązaniach technologicznych. Produkcja odbywa się tylko przy użyciu materiałów najwyższej klasy, które poddawane są bardzo rygorystycznej kontroli jakości.

Firma została założona w 1981 roku przez Stewarta Wrighta. Od tej pory, dzięki dużemu zaangażowaniu w badania, projektowanie i rozwój no wych i lepszych metod produkcji, Digga dostarcza klientowi produkty najwyższej jakości, zawsze w konkurencyjnej cenie. Szeroka gama produktów Digga to narzędzia o wysokim standardzie, wytworzone z najlepszych materiałów. Firma zajmuje się, przede wszystkim, produkcją koparek łańcuchowych stosowanych do wykopów liniowych oraz kompaktowych napędów planetarnych o wysokim momencie obrotowym przeznaczonych do wiertnic i urządzeń przemysłowych.

W większości krajów firma Digga posiada swoich przedstawicieli, którzy regionalnie zajmują się dystrybucją, jak i opieką posprzedażową. Na terenie centralnej Europy i w Polsce jest to firma Serafin P.U.H, która odpowiada za obsługę klientów indywidualnych oraz za rozbudowę sieci dilerskiej.
Digga otrzymała wiele nagród, ceniona jest za nowatorskie propozycje, wiodące projekty i jakość wykonania. Przed opuszczeniem fabryki wszystkie produkty DIGGA poddawane są specjalnym testom, co daje pewność długotrwałej i niezawodnej pracy.

Filozofia firmy jest prosta – opiera się na stworzeniu produktu w przystępnej cenie, ale nigdy kosztem jego jakości.

LOGO DIGGA

wiertnice DIGGA koparki łańcuchowe DIGGA