Co nowego u Grillo ? Sprawdź odwiedzając nasze stoisko na targach „Zieleń to życie”

Logo zieleń to życie

Twoja firma zajmuje się usługami ogrodniczymi lub projektowaniem krajobrazu? Oferuje usługi komunalne? A może pielęgnacja Twojej własnej działki czy ogrodu to po prostu Twoja pasja? Lub wręcz przeciwnie – nie jesteś wielkim amatorem prac ogrodniczych, ale poszukujesz solidnej kosiarki do utrzymania trawnika przed domem? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „tak”, w dniach 3-5 września gorącą zapraszamy Cię do naszego stoiska podczas targów „ Zieleń to życie”, gdzie chcielibyśmy przedstawimy Ci ofertę włoskich urządzeń Grillo.

Kosiarki i karczownice na targach Zieleń to Życie

Podczas wystawy, jako dystrybutorzy Grillo w Polsce, zaprezentujemy urządzenia, które służą  zarówno zawodowcom, jak i hobbystom do pielęgnacji terenów zielonych . Firmowym znakiem Grillo są bowiem kosiarki samojezdne z zasobnikami, które cieszą się doskonałymi opiniami wśród użytkowników i technologią, która narzuca nowe standardy na rynku maszyn ogrodniczych. Na naszym stoisku znajdą się więc kosiarki z agregatami tnącymi z przodu i zasobnikami serii FD – od bardzo kompaktowego i zwrotnego pojazdu używanego do prac przydomowych do jego „starszego brata”- maszyny, która jest najwydajniejszym i najpotężniejszym urządzeniem koszącym przeznaczonym dla firm komunalnych. Uzupełnieniem oferty będzie niewątpliwie karczownica Climber, która doskonale spisuje się podczas koszenia wysokiej trawy w szczególnie niedostępnych terenach.

Glebogryzarka Grillo

Na targach nie może zabraknąć ciągników jednoosiowych i przystawek.

Oczywiście nie zabraknie także ciągników jednoosiowych – firma Grillo jest  przecież drugim największym producentem tego typu sprzętów w Europie. Maszyny te zostaną zaprezentowane z różnymi akcesoriami – glebogryzarkami, pługami, kosiarkami listwowymi oraz szeregiem innych. Warto zobaczyć jak przystawki te zmieniają pozornie proste urządzenia w uniwersalne pojazdy, które z powodzeniem mogą być użyte w różnego rodzaju pracach. Ponadto na naszym stoisku znajdą Państwo także glebogryzarkę samojezdną, która jest doskonałym narzędziem do przygotowania gleby pod siew.

Grillo jest w modzie

LOGO GRILLO

Firma Grillo to producent sprzętu ogrodniczo-komunalnego z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. To dlatego nasze urządzenia cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników oraz bardzo wysoką jakością wykonania. Zaprezentowane przez nas modele są zaledwie procentem całego wachlarza produktów – w zależności od Twoich potrzeb jesteśmy w stanie dobrać urządzenie, tak by w najwyższym stopniu spełnić Twoje wymagania.

Zapraszamy na nasze stoisko (numer stoiska 156) Grillo na targach Zieleń to Życie 2015.

zobacz ofertę Grillo więcej na temat targów