BRUKUJ WIĘCEJ ZA MNIEJ!

Całkiem niedawno na rynku brukarzy pojawił się nowy konkurent. Zwinny, szybki, precyzyjny – brukarz idealny. Zastąpić go może jedynie kilku wykwalikowanych i doświadczonych pracowników, chociaż nie ma pewności czy wygraliby starcie z tym zawodnikiem. Pozwólcie, że go przedstawię – na ring wkracza Evobruk 420, czyli połączenie miniaładowarki AVANT 420 z chwytakiem do kostki brukowej Hunklinger P01 profi.

Na początek kilka słów o tym zestawie. Nośnikiem jest ładowarka Avant 420 –  wyposażona w silnik Kubota, bardzo zwrotna, niewielka i jednocześnie zapewniająca komfort nawet rosłym operatorom. A przystawka? Hunklinger P01 Profi, czyli lekka układarka do kostki brukowej pozwalające na układanie każdego rodzaju kostki, wyposażona w ruchome boczne ramiona z adapterami do przesuwania kostki oraz w drążek dociskowy. Ok, brzmi dobrze, ale właściwie dlaczego wybrać połączenie dwóch maszyn, zamiast jednej układarki zaprojektowanej specjalnie z myślą o brukarstwie?

Choćby dlatego, że miniładowarka z chwytakiem do kostki brukowej nie tylko spełnia wszystkie funkcje samojezdnej układarki. Właściwie, nie bez przesady jest stwierdzenie, że może więcej. Znacznie więcej. Chwytak jest tylko jedną z wielu przystawek, z którymi może pracować miniładowarka AVANT. Kupując taki zestaw automatycznie poszerzasz swoje możliwości. Po co się ograniczać?

Nigdy nie mów nigdy. Może za rok czy dwa oprócz kostki brukowej postanowisz zakładać trawniki – dokupujesz glebogryzarkę i do dzieła. A może zajmiesz się obsługą komunalną i będziesz chciał czyścić alejki parkowe albo odśnieżać osiedla? Proszę bardzo, proponujemy pługi, odśnieżarki, cały szereg szczotek – jest w czym wybierać. Przykłady można mnożyć bez końca, ale powróćmy do tematu brukowania parkingów, chodników i innych powierzchni. Układanie kostki to jedno, a układanie krawężników to drugie. I tutaj Evobruk jest bardzo pomocny. Wystarczy odpiąć chwytak do kostki i  zamontować chwytak wielofunkcyjny do krawężników. To dosłownie chwila, a mamy kolejną maszynę gotową do pracy.

Wielofunkcyjność zestawu Evobruk to nie jedyny argument, który przemawia za zakupem właśnie tej maszyny. Drugim, równie istotnym, jest jego cena. Za miniładowarkę z chwytakiem zapłacimy mniej, niż za samojezdną układarkę. Zatem, paradoksalnie, kupując Evobruk otrzymujemy więcej, za mniej.

EVOBRUK UKŁADARKA DO KOSTKI BRUKOWEJ EVOBRUK UKŁADARKA DO KOSTKI BRUKOWEJ EVOBRUK UKŁADARKA DO KOSTKI BRUKOWEJ EVOBRUK UKŁADARKA DO KOSTKI BRUKOWEJ EVOBRUK UKŁADARKA DO KOSTKI BRUKOWEJ EVOBRUK UKŁADARKA DO KOSTKI BRUKOWEJ EVOBRUK UKŁADARKA DO KOSTKI BRUKOWEJ EVOBRUK UKŁADARKA DO KOSTKI BRUKOWEJ