Avant 528 – Idealny do zakładania ogrodów

Avant 528

Planując swoje prace w ogrodzie dobrze jest wcześniej zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Pierwsze oznaki wiosny powoli już się nam pokazują, jest więc najwyższy czas na właśnie takie inwestycje.

Doskonale zdawała sobie z tego sprawę firma „Zielona Wytwórnia” z Krakowa. Poszukiwali oni sprzętu, który będzie im pomocny przy zakładaniu ogrodów. Urządzenie musiało być wielofunkcyjne, aby spełnić wszystkie wymagania, jakie postawi przed nim operator.

Z takimi wyzwaniami najlepiej poradzi sobie nasz AVANT! Pierwszy kontakt został nawiązany na początku roku, dzięki czemu udało się pozyskać maszynę jeszcze z wyprzedaży rocznika 2016. Ostatecznie wybór padł na model 528 z typowymi narzędziami ogrodniczymi – glebogryzarką separacyjną, standardową łyżką, równiarką oraz minikoparką.

Na początku marca nastąpiło pierwsze uruchomienie maszyny. Avant doskonale poradził sobie z przygotowanymi dla niego zadaniami. Nowi właściciele nie ukrywali zadowolenia z efektów wykonywanej pracy. Teraz tylko czekać, aż Avant 528 będzie uszczęśliwiał ich klientów.

Avant 528 z glebogryzarką

IMG_4672

Avant 528

Avant 528 z glebogryzarką

Ładowarki AVANT