1_procent

Przekaż 1% na Jakuba Pisarskiego

Jakub urodził się 04.08.2008 roku w 25 tygodniu ciąży. Otrzymał 1 punkt w skali Apgar, za chęć życia. Stan Kuby wymaga ciągłej i systematycznej rehabilitacji, aby w przyszłości mógł być samodzielnym, niezależnym i szczęśliwym człowiekiem. Największe postępy obserwowane są po turnusach rehabilitacyjnych, które są bardzo kosztowne. Koszt turnusu to kwota ok. 4000 zł, co przekracza nasze możliwości finansowe. Stąd nasza prośba o wsparcie finansowe. Może spełni się marzenie Kuby i wyprowadzi on na murawę na własnych nogach swoją ulubioną drużynę piłkarską.

mama_kubusia

„Ty jesteś darem i skarbem, bez Ciebie świat byłby inny…”

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc dla mojego syna Jakuba Pisarskiego, który od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Proszę pomóc w umożliwieniu mu samodzielnego i szczęśliwego życia. Za każdy najdrobniejszy gest, a także każdą chwilę zadumy z całego serca dziękuję.

jak_pomoc

Podaruj 1% swojego podatku

KRS 0000308316

Cel szczegółowy 1%:

Jakub Pisarski P/3

Wpłaty indywidualne

FUNDACJA “ZŁOTOWIANKA” ul. Wojska Polskiego 2, 77-400 Złotów

Nr konta: SBL ZAKRZEWO 25 8944 0003 0002 2000 0010

Tytułem: Jakub Pisarski P/3 na leczenie

dziekujemy

Wizyta Kuby w firmie Serafin PUH

Naszą siedzibę odwiedził ostatnio gość wyjątkowy – siedmioletni Jakub Pisarski. Nieustraszony Kuba przetestował niemal wszystkie z dostępnych w firmie maszyn, co oczywiście utrwaliliśmy na zdjęciach. Testy – jak widać – wypadły pozytywnie! Do tego optymizm i pogoda ducha chłopca udzieliły się wszystkim naszym pracownikom!