Szukasz pracy ?

Kreatywność
Firma Serafin PUH to przedsiębiorstwo, które od 2005 roku działa na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Cenimy sobie wysoką jakość produktów i innowacyjne rozwiązania. Naszą wizytówką jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę nowoczesnych maszyn i urządzeń.

nasze maszyny:

Maszyny budowlane
Maszyny ogrodnicze
Technologia zbożowo nasienna

Oferujemy

> stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
> pracę w młodym, dynamicznym zespole
> możliwość rozwoju
Miejsce pracy: Przybysławice k/Krakowa

Zakres obowiązków:
> usuwanie bieżących awarii sprzętu,
> okresowa konserwacja urządzeń,
> utrzymanie sprawności technicznej urządzeń,
> prowadzenie i dostarczanie dokumentacji z przeprowadzonych napraw

Od kandydatów oczekujemy:
> wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
> zdolności manualne,
> dokładność w wykonywaniu zadań,
> umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
> punktualność,
> wysoka kultura osobista,
> komunikatywność,
> wysoka motywacja do pracy i konsekwencja w działaniu,
> samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
> prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdu),

Mile widziane:

Termin nadsyłania:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do 1.08.2017

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Serafin PUH Andrzej Serafin zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).

Jesteś zainteresowany ?

Wyślij Swoje CV a być może to właśnie Ciebie szukamy.
praca@serafin-maszyny.com